Domy, apartamenty sprzedaż

OKAZYJNA OFERTA !!! – Wszystkie apartamenty zostały sprzedane

Bez prowizji, połowę taniej niż w Polsce – w pełni wykończone apartamenty zaledwie 7 km od lotniska w ALICANTE. Loty do Alicante z lotnisk: Gdańsk, Warszawa, Modlin, Kraków, Poznań, Wrocław, Berlin, liniami PLL LOT, Ryanair, Wizzair. Położone zaledwie 800 metrów od morza w cenie od 109.000-135.000 Euro + 10% VAT + 3% taksa notarialna i wpis do ksiąg wieczystych zależnie od liczby pomieszczeń.

Zabudowa szeregowa, z podziałem na 2 mieszkania – góra i dół . Metraż jest taki sam dla wszystkich opcji, można wybrać czy kuchnia ma być osobna, lub opcja z aneksem kuchennym w salonie a w miejscu kuchni zrobić sypialnie. Jeśli chodzi o górę to można zostawić otwartą antresolę , plus łazienka i jedna sypialnia lub zamknąć antresolę i zrobić drugą sypialnię. Reasumując można mieć wersję podstawową: salon, kuchnia osobna, jedna sypialnia na piętrze i dwie łazienki – cena 109.000 € lub dwie sypialnie, dwie łazienki za 119.000 € lub 3 sypialnie i dwie łazienki za 129000€, ceny netto + podatek VAT i opłaty notarialne.

Apartamenty są w pełni wykończone, wymagają tylko zakupu mebli i sprzętu RTV i AGD !!!
Kup DRUGI DOM dla siebie lub zainwestuj i wynajmuj turystom, a my zapewnimy Ci pomoc w obsłudze apartamentu (sprzątanie, wydanie i odbiór kluczy, drobne naprawy, wyposażenie apartamentu).

Druga propozycja to dolny lub górny bungalow. Dolny ma patio, a górny ma patio i solarium 70m 2 . Cena za dolny wynosi 125.000€, za górny 135.000€, ceny netto + podatek VAT i opłaty notarialne. Do wyboru w cenie osobna kuchnia i wtedy są dwie sypialnie i dwie łazienki lub aneks kuchenny i 3 sypialnie dwie łazienki.

Dla naszych Klientów, którzy kupią apartament zapewniamy bezpłatny apartament na kilka dni oraz dodatkowe bonusy. ZAPRASZAMY !!!


Zastanawiałeś się nad kupnem nieruchomości w Hiszpanii, a może brałeś pod uwagę przeprowadzkę do Hiszpanii na stałe i osiedlenie się na jednym z przepięknych, hiszpańskich wybrzeży, jak np. Costa Blanca ? Rozważałeś zakup nieruchomości za granicą w innym kraju, jak Egipt, Bułgaria, Portugalia, Turcja, czy Chorwacja ? To piękne kraje, warte inwestycji, szczególnie podczas kryzysu z którym ciągle boryka się cała Europa, jednak numerem jeden wśród inwestorów w nieruchomości za granicą, zawsze była i jest Hiszpania. Przemawiają za tym istotne fakty ekonomiczne, brane pod uwagę przez profesjonalnych inwestorów w nieruchomości zagraniczne, takie jak: niskie ceny nieruchomości w Hiszpanii, fantastyczna kultura tego kraju, nowoczesna i sprawna infrastruktura, świetne drogi i autostrady, dostęp do edukacji, piękne plaże, a przede wszystkim najlepszy klimat w Europie.

mapa_costa_blanca

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem apartamentu lub domu na Costa Blanca prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Oferty nieruchomości na sprzedaż przygotowujemy po przeprowadzeniu krótkiej ankiety dotyczącej oczekiwań Klienta. Przykładowe typy nieruchomości poniżej.

Apartament
Główną cechą mieszkania jest liczba sypialni. W większości przypadków, są one zlokalizowane w budynkach z trzema kondygnacjami i powyżej. Ich wybór jest wielki. Apartamenty nie są drogie. Ich treść nie trzeba wydawać dużo pieniędzy i są bardziej skłonni do rezygnacji młodych rodzin, pracowników i studentów. Jeśli zamierzasz kupić na wynajem mieszkanie, to najlepiej kupić je w pobliżu morza.

Atik – Apartament, który znajduje się na najwyższym piętrze i dysponuje tarasem.

Penthouse – Dwupoziomowy apartament, który, podobnie jak Atik jest na najwyższym piętrze.

Studio

Jest to jeden duży pokój – salon i sypialnia. Kuchnia w pokoju oddzielona barem śniadaniowym. Studio jest tanią nieruchomością.

Bungalow
To dom, który jest własnością kilku właścicieli. Większość z nich ma 2-3 sypialnie, wejścia oddzielne dla każdego właściciela. Na miejscu istnieje wspólny garaż lub miejsce parkingowe, basen. Bungalow w zakupię jest tańszy, niż dom. Zazwyczaj niższe piętro służy jako część mieszkalna, a na drugim piętrze – solarium, znajduje się na trzecim piętrze.

Kamienica (Duplex, Triplex)

Kamienica – Dom, w którym ściana boczna jest wspólna z sąsiedniego domu. Jest to osobisty kawałek ziemi przed domem, a często 2 działce za domem. Taras przed domem, balkonem i solarium. Zazwyczaj zawiera on sypialnie 2-3, 2 łazienki, pokój dzienny, kuchnia.

Dupleks – 2-piętrowy dom na 3-cim piętrze solarium częściej
Triplex – 3-piętrowy dom na 4-tym piętrze znajduje się solarium.

Willa

Dom jednorodzinny z dużym działki o. Koszt zależy od willi, gdzie się znajduje, powierzchnia budynków mieszkalnych i gruntów. Są dwa warianty zakupu willi: zakup gotowego, lub zakup ziemi i budowę indywidualnego projektu. Willa – jest to rodzaj drogie nieruchomości. W związku z tym musimy duże inwestycje na temat pielęgnacji i konserwacji.

Chalet i Chalet

Jest to dom z działki, wiejskim domu, domku, domku. App. Chalé o, drewniany dom. Chalet – jest prostota, wygoda i praktyczność. Pochodzenie słowa wyszedł z Francji.

Koszty utrzymania nieruchomości w Hiszpanii są niższe niż w Polsce. Można podzielić je na dwie kategorie: koszty związane z posiadaniem nieruchomości w Hiszpanii oraz koszty wynikające z jej użytkowania.

Podstawowym kosztem wynikającym z POSIADANIA nieruchomości jest podatek katastralny, płatny raz w roku w październiku. Jego wysokość zależy od wielkości nieruchomości i jej położenia. Do celów orientacyjnych można przyjąć, że jego wysokość wynosi ok. 150 EUR rocznie za niewielki apartament, zaś 600 EUR rocznie za duży dom na własnej działce.

Jeżeli apartament lub dom usytuowany jest na terenie należącym do tzw. comunidad, czyli na osiedlach, na ogół ogrodzonych, posiadających części wspólne np. ogrody i baseny, wówczas wymagany jest czynsz. Jest on ustalany przez wspólnotę i płatny zazwyczaj raz w roku lub co 6 miesięcy. Przeciętnie wynosi on od 200-400 EUR rocznie, natomiast jeżeli zakupicie Państwo nieruchomość na luksusowym osiedlu – np. z kilkoma basenami, usytuowanym w pierwszej linii od morza, z własnym kompleksem usługowym i ochroną – czynsz ten może wynosić nawet 100 EUR miesięcznie.

Druga grupa kosztów związana z UŻYTKOWANIEM nieruchomości zależy oczywiście od intensywności jego użytkowania.
Rachunki za energię płaci się w Hiszpanii raz na dwa miesiące. Obecnie średnia cena za 1 kWh wynosi ok. 0,16 EUR brutto. Z naszych doświadczeń wynika, że średni rachunek za energię dla 2 osób wynosi ok. 50 EUR miesięcznie. W Hiszpanii, z uwagi na panujący klimat, generalnie nie ma tak zwanego centralnego ogrzewania i większość mieszkańców ogrzewa zimą pomieszczenia za pomocą grzejników elektrycznych lub kominków. Problem ewentualnego dogrzewania pomieszczeń dotyczy maksimum 2 miesięcy w roku (zazwyczaj stycznia i lutego). W Hiszpanii funkcjonuje kilku dostawców energii. W celu obniżenia kosztów energii można wybrać u nich system dwutaryfowy „dzień/noc”, gdyż taryfa nocna jest niemal trzykrotnie niższa od dziennej.

Rachunki za wodę opłaca się w Hiszpanii co 3 miesiące (kwartalnie) i wynoszą one średnio 30 EUR za miesiąc. Rachunek za wodę zawiera również opłatę za wywóz śmieci oraz kanalizację.